Klejenie konstrukcji drewnianych klejem PVA

Klejenie konstrukcji drewnianych klejem PVA

Miniaturowe dekoracje i konstrukcje z drewna są bardzo efektowne, ale do ich stworzenia potrzeba wielu godzin cierpliwej, wytężonej pracy oraz odpowiednich narzędzi. Mając klej PVA w odpowiednim dozowniku, będziemy mogli aplikować klej na poszczególne elementy drewnianej konstrukcji w dokładnie takiej ilości, jaka jest nam potrzebna!

Zalety tego kleju

Klej PVA jest jednym z najbardziej uniwersalnych na rynku, chętnie wybieranych przez miłośników budowania różnych drewnianych konstrukcji i modeli. Doskonale nadaje się do klejenia drewna, tworząc ścisłe powiązanie jednego elementu z drugim. Nie pozostawia śladów w miejscu łączenia, dzięki czemu osiąga się bardzo dobry efekt naturalnego klejenia.

Gdzie kupię klej PVA?

Sklepy modelarskie są pełne wszelkich modeli składających się z gotowych komponentów, które należy złączyć w całość. Takie sklepy mają również w asortymencie produkty ułatwiające pracę z modelami. Kleje niewątpliwie do takich produktów należą. Stanowią podstawowe narzędzie pracy modelarza. Muszą mieć odpowiednio dużą, wydajną pojemność, a jednocześnie mieścić się w dłoni i wygodnie aplikować za pomocą dozownika jedynie niewielką ilość kleju, co bardzo ułatwia pracę przy klejeniu.

Comments are closed.