Najlepsze gadżety dla graczy Pokemon Go

Najlepsze gadżety dla graczy Pokemon Go

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z nową grą mobilną Pokemon Go, pozwól, że cię przedstawimy. Polega ona na łapaniu za pomocą telefonu wirtualnych stworków zwanych „Pokemonami”, a następnie trenowaniu ich, aby można było je później ulepszyć. Sama rozgrywka jest dość prosta, ale wciągająca – gracz musi poruszać się w świecie rzeczywistym, aby znaleźć Pokemona i zwabić go, zanim przejmie kontrolę nad kamerą swojego smartfona, aby go złapać.

T-shirts jako najpopularniejszy gadżet pokemon

Jest taka koszulka Pokemon Go, która stała się prawdziwym fenomenem. Widnieje na niej mała postać Pikachu. Wyglądasz wtedy jak prawdziwy fan Pikachu. Nie jesteśmy pewni, czy to sprytna kampania marketingowa, czy ludzie naprawdę lubią tę koszulkę w kształcie Pikachu tak bardzo, że noszą ją na siłowni i przed policją. W każdym razie, jeśli chcesz stać się bardziej widocznym graczem Pokemon Go, sugerujemy, abyś zaopatrzył się w koszulkę z Pikachu. W ten sposób możesz ukryć się w swoim domu i zwrócić uwagę ludzi przechodzących obok, ponieważ nagle staną się twoimi nowymi najlepszymi przyjaciółmi. Sugerujemy również, abyś zaopatrzył się w bandanę, której możesz użyć do wytarcia potu z twarzy, aby twoi nowi przyjaciele nie widzieli cię jako obrzydliwego Pikachu-maniaka.

gadżety pokemon

Figurki pokemon

Figurki to kolejny świetny zakup do zrobienia, jeśli chcesz rozpocząć swoją kolekcję Pokemon Go. Jak tylko kupisz figurki, możesz stworzyć kolekcję wszystkich postaci z Pokemon Go, które najbardziej lubisz. Możesz nawet kupić figurki hurtowo i przechowywać je gdzieś w szafie, aby kiedy poczujesz się jak w grze, możesz po prostu buszować po swoim domu, znajdując Pokemona.

Comments are closed.