Czy kostka Rubika jest w stanie dorównać grom online?

Czy kostka Rubika jest w stanie dorównać grom online?

Ponadczasowy klasyk, czyli kostka Rubika od pokoleń jest podstawową zabawką, formą odstresowania czy też interesującą łamigłówką. Zadane pytanie budzi jednak wątpliwość, czy Rubika kostka wytrzymuje przeniesienie większości osób do wirtualnego świata, który może zaspokoić wszelkie potrzeby. Ten niezwykły i słynny gadżet stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie użytkowania, ponieważ gracze potrzebują odetchnienia i ćwiczenia logiki na czymś po prostu materialnym.

Doskonała zabawa

Kostki Rubika są obecnie dostępne w najrozmaitszych kombinacjach. Mogą to być modele (dostępne np. w sklepie www.kostkirubika.pl/pl/c/Kostki-2×2/36):

– posiadające różne rozmiary, np. kostki 2×2, 3×3, 4×4, 5×5 i większe,

– mające rozmaite kształty, np. ostrosłupa, prostokąta, o nieregularnych bokach.

Dzięki nim gracz porywający się na rozbudowane gry online, w czasie pauzy lub oderwania wzroku od monitora, będzie mógł poćwiczyć myślenie wykonując manualne ruchy. To pozwoli także na rozrywkę i gimnastykę, która jest niezwykle ważna przy spędzaniu czasu przy komputerze. Co więcej, kostki Rubika mogą zostać zabrane wszędzie i zawsze będą działać. Ich niewielki rozmiar da się z łatwością zmieścić w plecaku czy torbie. Zatem to doskonała propozycja grania w realnym świecie o każdej porze.

 

Comments are closed.