Gry bitewne ze świata Star Wars

Gry bitewne ze świata Star Wars

Gry bitewne coraz częściej stają się poważną alternatywą dla popularnych gier komputerowych i nie inaczej jest w przypadku gier bitewnych z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie są największe zalety gier bitewnych i czy mogą one w najbliższym czasie zastąpić nam wirtualną rozgrywkę.

Zalety gier bitewnych

Jak łatwo się domyślić bitewna gra star wars armada swoją popularnością nie jest jeszcze w stanie nawet w najmniejszym stopniu dorównać grom komputerowym, ale pamiętać należy o tym, że gry bitewne dopiero co się rozwijają i z roku na rok znacząco przybywa ich zwolenników. Największą zaletą gier bitewnych jest oczywiście możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem twarzą w twarz, czego oczywiście nie jest w stanie zaoferować nam elektroniczna rozrywka.

Systemy bitewne

Na naszym rynku znaleźć można bardzo wiele gier bitewnych, które oparte są na mniej lub bardziej skomplikowanych systemach bitewnych, ale jeżeli chodzi o świat Gwiezdnych Wojen, to zdecydowanie największą popularnością cieszy się gra star wars armada. Bardzo wielu miłośników Gwiezdnych Wojen uważa, że najnowsza Armada jest w stanie dorównać popularnością nawet FFG – X-Wing Miniatures Game, która oferuje zdecydowanie bardziej ciekawy system rozgrywki i co najważniejsze na zdecydowanie większą skalę.

Comments are closed.