Tanie i używane monitory do komputera

Tanie i używane monitory do komputera

Tanie monitory wątpliwych marek bardzo szybko się psują. Nie dostajemy także aż tak dobrej jakości w odbiorze, jednak jednym z kryteriów dzięki którym wybieramy dany monitor jest cena. Niskie fundusze skłaniają nas niestety do tego, aby kupić coś z czego możemy nie do końca być zadowoleni. Tanie monitory poleasingowe mogą więc być dla nas szansą na kupno produktu na który normalnie nie byłoby nas stać. Warto rozważyć tą alternatywę. 

Monitor po leasingu

Wiele firm decyduje się wypożyczyć sprzęt dobrej jakości w leasing. W korporacjach i firmach jest zapotrzebowanie na wielkie ilości sprzętów do pracy i często bardziej się opłaca owe narzędzia pracy wypożyczyć. 
Jak okres leasingu się zakończy to produkty są zwracane i takim sposobem każdy może je kupić w dużo niższej cenie. 


Jest to o wiele korzystniejsze rozwiązanie niż kupno używanego sprzętu od osoby prywatnej, bo komputery w tym także monitory w firmach są używane zazwyczaj przez 8h dziennie, a osoba prywatna mogła korzystać z nich 24h na dobę przez co sprzęt z całą pewnością jest dużo bardziej zużyty. 


Korzystniejszym i o wiele pewniejszym rozwiązaniem jest więc kupno tego typu sprzętu z leasingu, bo firma z całą pewnością korzystała z niego rzadziej, a także bardziej o niego dbała, bo był pożyczony i jakiekolwiek zniszczenia zostałyby wyłapane bardzo szybko. Jeśli nie stać nas na nowy i dobrej jakości sprzęt to warto rozważyć wyżej wspomnianą alternatywę.

Comments are closed.