Gry RPG, na które warto czekać w 2019 roku

Gry RPG, na które warto czekać w 2019 roku

Pierwsze miesiące 2019 roku mamy już za sobą. Przyniosły one kilka naprawdę ciekawych tytułów, jeśli chodzi o gry fabularne typu RPG. Jeszcze ciekawiej prezentuje się jednak lista tych produkcji, których premiera dopiero nastąpi w najbliższych dniach. Dlatego prezentujemy gry RPG z 2019 roku, które ukażą się już wkrótce i warto na nie poczekać.

The Outer Worlds – Pierwszoosobowa gra, której akcja toczy się w dalekiej przyszłości, kiedy to świat kontroluje pewna korporacja. Wcielamy się w wybudzonego z hibernacji bohatera, którego wysłano do jednej z ziemskich kolonii. Jak się okazuje, znajdujemy się w centrum poważnego konfliktu, z którego niełatwo będzie wyjść cało.

Mount & Blade II: Bannerlord – Kraina Calriada, potężne mocarstwo, którego władca zmarł, nie pozostawiając po sobie potomka. Rządzą rozmaici bandyci oraz najemnicy. Jako bohaterowie gry, musimy przywrócić ład i porządek w krainie, wybierając jedną z dostępnych frakcji. Gra zapowiada się bardzo ciekawie.

Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlantis – Fabuła gry przenosi nas do mitycznego miasta, w którym powinniśmy odkryć tajemnice pierwszych cywilizacji, a także stawić czoła nadprzyrodzonym istotom. Twórcy przygotowali nowe lokacje oraz interesujące zadania.

Biomutant – Gra, która przenosi nas do świata zamieszkanego przez człekokształtne zwierzęta oraz… roboty. Jako gracze samodzielnie kreujemy swoją historię, na podstawie decyzji, które podejmujemy. Do przemieszczania się po otwartym świecie wykorzystujemy skutery wodne, odrzutowe plecaki, latające spodki oraz inne użyteczne przedmioty.

Warhammer: Chaosbane – Akcja tej produkcji ma toczyć się ciekawej krainie, gdzie będziemy musieli bronić imperium przed wrogami. Przy okazji otrzymamy szansę na zwiedzenie kilku interesujących lokacji, nieznanych nigdy wcześniej.

Gry RPG z 2019 roku prezentują się naprawdę ciekawie, warto czekać na ich premierę. Z niecierpliwością chcielibyśmy już zobaczyć, co przygotowali dla nas twórcy. Póki co możemy pograć w gry RPG z 2019 roku, które już miały swoją premierę.

Comments are closed.