Lista rodzajów gadżetów Pokemon

Lista rodzajów gadżetów Pokemon

Jednymi z najpopularniejszych japońskich produkcji ostatnich dekad są Pokemony. Przygody tych małych stworzeń zdobyły uznanie i sympatię na całym świecie, gromadząc wokół siebie całe rzesze fanów. Jakie gadżety Pokemon można kupić obecnie na rynku?

Rodzaje akcesoriów

Typów gadżetów z Pokemonami jest całe mnóstwo i nie sposób wymienić ich wszystkich. Niżej zostały przedstawione główne kategorie, na które można podzielić akcesoria z tej serii.

Maskotki

Są to małe pluszaki o kształtach przedstawiających najbardziej znane Pokemony. Najpopularniejszym z nich jest rzecz jasna Pikachu. Jest on ogółem motywem najczęściej umieszczanym na produktach z tej serii. Niemniej jednak wśród maskotek można znaleźć również i takie przedstawiające inne pokemony – na przykład Wooloo czy Umbreon. 

Figurki

Są to po prostu miniaturowe wersje postaci znanych z telewizyjnych ekranów. Znaleźć wśród nich można zarówno pokemony, jak i innych bohaterów anime.

Kubki, kalendarze, notatniki i inne przedmioty użytkowe

Jest to szeroka kategoria przedmiotów, które nie tylko ładnie się prezentują, ale też znajdują praktyczne zastosowanie. Najczęściej są to najzwyczajniejsze przedmioty, których każdy na co dzień używa, ale które zostały dodatkowo ozdobione motywami znanymi z anime czy gier.

Koszulki, czapki, torby i inne elementy ubioru

Jest to kolejny przykład praktycznych gadżetów z motywami z uniwersum Pokemon. Na koszulkach i czapkach często umieszczane są różnorodne motywy związane z omawianą serią.

Gry karciane, puzzle i inne 

Są to akcesoria, które idealnie nadają się na długie, zimowe wieczory w rodzinnym gronie lub na wyjazdy ze znajomymi. Tematyczne gry z pewnością zadowolą każdego fana i urozmaicą zwykłą rozgrywkę.

Pokemon akcesoria dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Pokemon-486.html

Comments are closed.