Assassin’s Creed gadżety i inne rzeczy

Assassin’s Creed gadżety i inne rzeczy

Gadżety Assassin’s Creed należą do bogatej historii całej marki, która powstała dzięki firmie Ubisoft. Praktycznie każdy gracz chociaż raz w swoim życiu usłyszał nazwę tej franczyzy.

To wiele mówi o jej potędze jak i samym potencjale produkcji na przykład figurek, bądź pisania przez różnych autorów książek dziejących się w tym zróżnicowanym uniwersum. Assassin’s Creed gadżety pozwalają na obcowanie gracza z ulubionymi grami nie tylko w świecie wirtualnym, ale również realnym, a to wszystko wynika z dostępności różnorakich dodatków dla fana na obecnym rynku.

Nie tylko i wyłącznie Assassin’s Creed gadżety są jedynym pragnieniem osób obcujących z kulturą masową. Jest wiele innych, atrakcyjnych marek dla każdego rodzaju zjadacza popkultury. To między innymi Overwatch, Gwiezdne Wojny, Gra o Tron, Wiedźmin, World of Warcraft lub World of Tanks. Wszystkie te franczyzy posiadają niezmierzony potencjał eksploatacyjny. Tylko od twórców zależy jak go wykorzystają. Często im się to udaje, ale czasem gracze dają znać o swoim wyjątkowym guście i demonstrują swoje niezadowolenie na temat otrzymanego produktu albo kuriozalnych sytuacji, które występowały w czasie trwania jego produkcji. Ostatnio taki przypadek miał miejsce po premierze wyczekiwanego przez cały szereg fanów CD PROJEKT RED Cyberpunka 2077, który oczywiście, że się odpowiednio sprzedał, ale producenci otoczkę premiery tej gry zapamiętają na zawsze. Gracz, bądź kinoman to też konsument, który oczekuje od danego produktu odpowiedniej jakości rozrywki.

Comments are closed.