Szybki i zwrotny! Siej chaos!

Szybki i zwrotny! Siej chaos!

Imperium wzywa!

Model Krążownik imperium, to kolejny z serii statek przeznaczony do gry „Star Wars : Armada”. Zastanówmy się, więc dlaczego model będzie dobrym wyborem dla każdego gracza, zarówno początkującego jak i tego, mającego większe doświadczenie w rozgrywce.

Model ten jest znacznie szybszy niż Niszczyciel Gwiezdny, cechuje go też sporo lepsza zwrotność i są to jego największe atuty, które w połączeniu z nie najgorszymi właściwościami bojowymi, daje obraz szybkiego i mocnego krążownika imperium.

Co na pewno spodoba się fanom serii, to wersja rozszerzona, która jest cenowo naprawdę przystępna. W wersji rozszerzonej dostajemy sporo udogodnień, choćby nowego komandosa, którego umiejętności przydadzą nam się na kilku polach, między innymi podczas poruszania się po asteroidach czy innych przeszkodach. W zestawie znajdziemy również tarcze dowódcze i żetony, które pozwalają na wysłanie krążownika na zwiady na około flank Rebeliantów oraz do stosowania nowych taktyk Imperium.

Warto dodać, że złożony i pomalowany model prezentuje się bardzo dobrze, jakość wykonania również jest zadowalająca. Idealna propozycja dla graczy, którzy chcą uzupełnić swój zestaw gry „Star Wars : Armada” o nowe figurki.

Comments are closed.